banner178

TİCARET LİSESİ’NE TÜMGENERAL’DEN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Akşehir Şehit İsmail Cem Yakınlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, geçtiğimiz günlerde, ülkemizde yaşanan terör olaylarına karşılık, asker ve polisimize destek olmak adına bir kampanya düzenlemişti.

TİCARET LİSESİ’NE TÜMGENERAL’DEN TEŞEKKÜR MEKTUBU

Akşehir Şehit İsmail Cem Yakınlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, geçtiğimiz günlerde, ülkemizde yaşanan terör olaylarına karşılık, asker ve polisimize destek olmak adına bir kampanya düzenlemişti.

25 Mayıs 2016 Çarşamba 08:25
1359 Okunma
TİCARET LİSESİ’NE TÜMGENERAL’DEN TEŞEKKÜR MEKTUBU
banner155

Düzenlenen kampanya kapsamında, Hakkâri Yüksekova’da görev yapan askerlere ve Mardin Nusaybin’de görev yapan polislere destek ve moral mektupları gönderilmiş, “Çayınız Bizden” isimli projeyle çay parası toplanmış ve şehitlerimiz için hatim indirilmişti.

Yaptığı bu çalışmalar ile pek çok insana örnek olan Akşehir Ticaret Meslek Lisesi, şartlar ne olursa olsun askerinin ve polisinin yanında olduğunu tüm kamuoyuna göstermişti. Ayrıca bu çalışmalar sayesinde öğrencilerinde milli ve manevi duyguları bir kez daha canlandırmayı başarmıştı.

Düzenlenen bu kampanya sonrasında, Hakkâri Yüksekova 3. Piyade Tümen Komutanlığından Akşehir Ticaret Meslek Lisesi’ne teşekkür mektubu geldi.

Tümgeneral Halil İbrahim Ergin, Akşehir Ticaret Lisesi’ne gönderdiği ıslak imzalı mektubunda şu ifadeleri kullandı:

 “Asil milletimizin kahraman ve duyarlı evlatlarının takdirle karşılanan bu hareketi duygulanmalara vesile olmuş, tüm personelin görev şevk ve heyecanının artmasına katkı sağlamış, Türk askerine olan bağlılığın ve sevginin ne denli güçlü olduğunu göstermiş, milletimizin birlik ve beraberliğinin güzel bir örneğini teşkil etmiştir.”

Tümgeneral Halil İbrahim Ergin, gönderilen anlamlı mektuplar için, Akşehir Şehit İsmail Cem Yakınlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerine şükranlarını sunduğunu bildirdi.

Okul Aile Birliği Başkanı Hakan İçel, yaptığı açıklamada şunları aktardı: “Okulumuz, düzenlenen bu kampanya ile Mehmetçiğimizin ve polisimizin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bu kampanya sayesinde hem doğudaki asker ve polis kardeşlerimizin yalnız olmadığını hissettirdik, hem de öğrencilerimizde eskisehirobat.com milli bir bilinç oluşturduk. Tümgeneral Halil İbrahim Ergin’in gönderdiği teşekkür mektubu, öğrencilerimizi ve bizleri çok duygulandırdı. Bu ince davranışından ötürü kendilerine okulumuz adına teşekkür ediyor ve Akşehir Ticaret Lisesi olarak yanlarında olduğumuzu bir kez daha vurguluyoruz. Ayrıca bu projede emeği geçen Okul Müdürümüz Salim Bozkurt’u, tüm öğretmen ve öğrencilerimizi yürekten kutluyor; böyle milli ve manevi projelerin devamlılığını temenni ediyorum.”

Son Güncelleme: 18.07.2017 16:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada