Eğitim:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
ÖZEL AKŞEHİR SİSTEM İLKOKULU /ORTAOKULU’NDAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE  ZİYARET
banner155

İlçe Emniyet Müdürü Osman Bağcı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek vatan için, millet için, devlet için her türlü fedakarlığa hazır olduklarını ifade etti.

Okul Müdürü Mevlüt Aktaş, "Dünya coğrafyasındaki konumu nedeniyle herkesin göz diktiği güzel ülkemizi karıştırarak gelecekteki hain emellerine ulaşmak isteyen iç ve dış güçlere karşı her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğunu belirterek Emniyet güçlerimizin, silahlı kuvvetlerimizin ülkemizin birlik ve beraberliğini, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için ülkemizin her bölgesinde canları pahasına büyük mücadele içerisinde olduklarını biliyoruz. Bu mücadeleyi yapan Kahramanlarımıza takdir ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Güvenlik güçlerimize yapılan her türlü saldırıyı kınıyor, şehit olan polislerimize Allah'tan rahmet, yaralı polislerimize acil şifalar diliyoruz" dedi.

Ziyaret İlçe Emniyet Müdürünün okul öğretmenlerine ve öğrencilerine ziyaretten duyduğu teşekkür konuşması ile sona erdi.


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

AKŞEHİR İKİNCİ FEN LİSESİNE KAVUŞTU
Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanmaya başlayan ‘’Proje Okullar’’ kapsamında ülkemizin...

Haberi Oku