banner8

banner9

banner28

banner10

LİZA YEDİZ DOĞURDU

Yunak’ta ilk yavrusunu doğurduktan sonra diğer yavruları doğum kanalına sıkışan Liza isimli köpeğe gece geç saatlerde müdahale eden Veteriner Hekim İbrahim Özden, kurtardığı canlarla Liza’nın sahibine büyük mutluluk yaşattı.

YAŞAM 24.07.2020, 00:07 23.07.2020, 17:30 Haber Merkezi
3040
LİZA YEDİZ DOĞURDU
banner12

Özden Veteriner Kliniği ile gerek hayvan yetiştiricisi vatandaşlara gerek evcil hayvan sahibi Akşehirlilere hizmet veren İbrahim Özden, geçtiğimiz günlerde gece geç saatlerde aldığı çağrıyı yanıtsız bırakmadı. İlk yavrusunu normal olarak doğuran ancak diğer yavruların doğum kanalına sıkışması sonucu acil sezaryene alınması gereken köpeğe müdahale eden Özden, sevimli Liza’yı diğer 6 yavrusuyla birlikte kurtardı. Bugün, operasyondan sonraki 5. gününü yaşayan Liza ve yavrularının sağlık durumlarının iyi olduğunu belirten Veteriner Hekim İbrahim Özden, Liza’nın sahibinin mutluluğunu yürekten paylaştığını söyledi.

Merkezde, dış mahallelerde ve çevre ilçelerde besicilere hizmet götürdüklerini hatırlatan Özden; evcil hayvan hastalıkları için de artık Konya’ya ya da Afyonkarahisar’a gidilmesine gerek kalmadığını, Akşehir’de bu hizmetleri verdiklerini vurguladı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
parçalı az bulutlu