banner8

banner9

banner28

banner10

AKŞEHİR’DE TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ

Karayolu Trafik Haftası kapsamında D-300 Karayolu üzerinde yapılan etkinlikte; seyir halinde bulunan araçlar durdurularak sürücü ve yolculara trafikte uyulması gereken kurallar hatırlatılırken, tam kapanma tedbirleri çerçevesinde seyahat izin belgeleri ve HES Kodu kontrolleri de gerçekleştirildi.

TRAFİK 06.05.2021, 17:13 06.05.2021, 17:13 Haber Merkezi
1025
AKŞEHİR’DE TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ
banner12

Etkinliğe; Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Gök, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Fikri Kurt ile Emniyet ve Jandarma personeli katıldı.

“Evdeyim Ama Trafik Kuralları Aklımda”, “Trafikte Her Yıl Daha İyiye” ve “Emniyet Kemerimi Unutmam” sloganlarının kullanıldığı etkinlikte; görevli personel tarafından trafik kurallarına uyulmasının öneminin hatırlatıldığı sürücü ve yolculara, yaklaşan Ramazan Bayramı münasebetiyle şeker ve kolonya ikram edildi.

Araçlarda bulunan çocuklara ise seyahatleri sırasında aracı kullanan ebeveynlerini, trafik kurallarına uymaları konusunda uyarmaya teşvik amacıyla hazırlanan Trafik Dedektifi Kimlik Kartları, broşürler eşliğinde dağıtıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık