banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

KONESOB YİNE ÖRNEK OLDU

2020 yılında Türkiye’de bir ilke imza atarak, TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ve TSE ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Hizmet Belgesi alma başarısını elde eden Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB), Türkiye genelinde birlikler ve esnaf teşkilatları arasında ‘TSE TS 13822 HSYS Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi’ almaya hak kazanan ilk esnaf teşkilatı olarak bir ilke daha imza attı.

TİCARET 09.07.2021, 00:11 08.07.2021, 17:28 Haber Merkezi
328
KONESOB YİNE ÖRNEK OLDU
banner12

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, belgeyi; KONESOB toplantı salonunda gerçekleştirilen törenle KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak’a takdim etti. TSE Konya Bölge Koordinatörü Mehmet Yıldırım ve TSE Yöneticileri ile KONESOB Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyelerinin de katıldığı törende konuşan Başkan Muharrem Karabacak; kurum çalışanlarının, kurumdan hizmet alan Odaların ve Oda üyesi esnaf ve sanatkarların sağlığının korunması, buna yönelik çalışmaların yapılması ve sürekliliğinin sağlanmasına büyük önem verdiklerini söyledi.

TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin de konuşmasında; “Böyle önemli belgeleri almayı hedeflemek ve bize müracaatta bulunmak çok önemli. KONESOB, Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesini alarak Türkiye’de önemli bir başarı elde etmiştir” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından TSE Başkanı Şahin, KONESOB Başkanı Karabacak’a belgeleri takdim ederken, Başkan Karabacak da kendisine, günün anısına Ahi Sancağı hediye etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
21
parçalı az bulutlu