banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

YA TARİH YAZACAĞIZ YA TARİH OLACAĞIZ…

Aksaray Eskil Belediyespor’da sular durulmuyor. Teknik Heyet ve oyuncular, kulübün sosyal medya hesabından (facebook) spor kamuoyuna hitaben üç gün önce ciddi bir uyarıda bulunduklarını ve kendilerine verilen sözlerin yerine getirilmediğini iddia ederek bu durumdan çok rahatsız olduklarını dile getiren haklı bir serzenişte bulundular.

SPOR 19.02.2022, 00:09 18.02.2022, 17:58 Haber Merkezi
1127
YA TARİH YAZACAĞIZ YA TARİH OLACAĞIZ…
banner12

Yapılan açıklamada şöyle deniliyor:

“Bir ilçe takımı olarak ilk kez BAL Ligi’nde mücadele eden bir takımız, hem bütçe hem de rakiplerimizin 5’te 1 maliyetine kurulmuş bir takım olarak maalesef yalnız bırakıldık.

Sahada son dakikaya kadar elimizden gelen her şeyi yaptığımızı, hiç bir zaman başarısızlığı kabul etmediğimizi bütün kamuoyu görmüştür.

Ligin ikinci yarısı başladı. Şu anda şampiyonluk hesabı yaparken maalesef maddi konularda ve daha da önemlisi manevi eksiklik hissediyoruz.

Öncellikle buradaki amaç ne?..

Eskil Spor başarılı mı olsun? Yoksa olsa da olur olmasa da mı?

Bugüne kadar teknik ekip ve oyuncular olarak hep sabrettik, özellikle maddi konularda hep fedakarlık yaptık, çünkü inanıyoruz ki Eskil’de kimsenin parası kalmaz...

Gelinen süreçte maalesef bugüne kadar söylenen vaatler, verilen sözler yerine getirilmedi. Unutulmamalıdır ki sadece buradan kazandığı parayla evine ekmek götüren insanlar var ve bizim rakiplerimizin de maliyetlerini, oyuncuların hocaların aldıkları ücretleri araştırabilirler, o zaman gerçekten belki kıymetimiz anlaşılabilir.

Bizler artık bu konuları gündeme getirmekten yorulduk, bu sorunların çözümünü Eskil Belediye Spor yönetimine ve kamuoyunun takdirine bıraktık.

Konu ile ilgili bizlere gerekli açıklamalar yapılmadan ve verilen sözler yerine getirilmeden, en önemlisi Eskil Belediye Spor yönetimi ve kamuoyunun desteğini arkamızda hissedene kadar antrenmanlara çıkmama kararı aldık.

Sizlerin vereceği karara göre ;

YA TARİH YAZACAĞIZ YA TARİH OLACAĞIZ…

Saygılarımızla.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu