banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

TORKULU PEDALLAR FIRTINA GİBİ ESTİ

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından, 745. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma etkinlikleri kapsamında Karaman’da düzenlenen 4. Etap Yol Yarış-Kriteryum Yarışları sona erdi. 2 gün süren yarışlara Torku Şekerspor Kulübü Bisiklet Takımı damga vurdu.

SPOR 17.05.2022, 00:11 17.05.2022, 10:25 Haber Merkezi
360
TORKULU PEDALLAR FIRTINA GİBİ ESTİ
banner12

Başarıdan başarıya pedal çeviren Torkulu pedallar, 745. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Türkiye Şampiyonası 4. Etap Yol Yarışları’nda pistte toz bırakmadılar. Yarışlarda; Genç Erkekler Kriteryum’da Ramazan Yılmaz birinci, Ali Turalar ikinci, Genç Kadın Tırmanma Yarışı ve Kriteryum’da Fatmanur Doğan birinci, U17 Bayan Tırmanma Yarışı’nda Sudenur Satıcı üçüncü, U15 Bayan Tırmanma Yarışı ve Kriteryum’da Emine Adanalı birinci, Yıldız B Erkek Tırmanma Yarışı’nda Mehmet Mayda birinci, Yıldız B Erkek Kriteryum’da Furkan Duran üçüncü oldular. Ayrıca Torkulu pedallar, Takım Genç Erkek Türkiye ve Takım Yıldız A Erkek kategorisinde 2 kupa ve üçüncülük madalyalarını aldılar.  

Tüm kategorilerde kıyasıya bir mücadele sergilediklerini belirten Torku Şekerspor Kulübü Bisiklet Takımı Antrenörü İsmail Uğurlu; “Takımımızı sadece kendi ülkemizde değil tüm dünyada isminden söz ettirmek için çabalıyoruz. Bu süreçte bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu’ya sonsuz şükranlarımızı arz ediyoruz” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık