banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

SEYİRCİSİZ DE OLSA SERİYİ BOZMAYIN!

TFF BAL Ligi temsilcimiz Akşehirspor; Teknik Direktör Cenap Taner ile tamamladığı önceki sezonla birlikte bu haftaya kadar kendi evinde oynadığı hiçbir maçı kaybetmeyerek 17 maçta yakaladığı namağlup serisini, bu hafta da devam ettirmek istiyor. Cenap Hoca ile çıktığı maçlardan kendi evinde oynadığı 17 maçta yenilgiyi hiç tatmayan Akşehirspor, bu hafta Çal Belediyespor’u konuk ediyor.

SPOR 16.11.2019, 00:13 16.11.2019, 00:13
17
SEYİRCİSİZ DE OLSA SERİYİ BOZMAYIN!
banner12

TFF BAL Ligi temsilcimiz Akşehirspor; Teknik Direktör Cenap Taner ile tamamladığı önceki sezonla birlikte bu haftaya kadar kendi evinde oynadığı hiçbir maçı kaybetmeyerek 17 maçta yakaladığı namağlup serisini, bu hafta da devam ettirmek istiyor.

Cenap Hoca ile çıktığı maçlardan kendi evinde oynadığı 17 maçta yenilgiyi hiç tatmayan Akşehirspor, bu hafta Çal Belediyespor’u konuk ediyor. Amatör Futbol Disiplin Kurulu kararıyla bu hafta seyircisiz oynayacak olan temsilcimiz, tribünlerde olmasa da taraftarının desteğini yanında hissederek çıkacağı karşılaşmada bu seriyi bozmamak için mücadele edecek.

Futbolcularının azimli mücadelesi sonucu yakaladıkları bu başarıyı sürdürmek istediklerini belirten Cenap Taner; amaçlarının yenilmemek değil galip gelerek 3 puan almak olduğunu vurguladı. Kulüp Başkanı Ünal Çelik de; “Hocamıza ve futbolcu kardeşlerime güvenim sonsuz. Taraftarın yanlarında olduğunu unutmadan bizlere bir galibiyet sevinci daha yaşatacaklarına inanıyorum” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
19
açık