banner8

banner9

banner28

banner10

'SAHADA 3 PUANIMIZI HER ZAMAN HAKEMLER KATLEDİYOR'

Akşehirspor Basın Sözncüsü Levent EMİR’den maç sonrasında verdiği demeçte:

SPOR 01.11.2016, 00:41 01.11.2016, 00:41
13
'SAHADA 3 PUANIMIZI HER ZAMAN HAKEMLER KATLEDİYOR'
banner12
Akşehirspor Basın Sözncüsü Levent EMİR’den maç sonrasında verdiği demeçte:
“SAHADA 3 PUANIMIZI HER ZAMAN HAKEMLER KATLEDİYOR”


Akşehirspor Basın Sözcüsü Levent Emir hafta sonu Isparta Davrazspor'la oynanan karşılaşma sonrasında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.


Akşehirspor Basın Sözcüsü Levent Emir, "Müsabakalar başladığından bu yana Akşehir şehrinin kültür yansıması olarak centilmenlik sınırları içerisinde kaldık. Kalmaya da devam edeceğiz. Ancak ilk maçtan son oynadığımız Davrazspor maçına kadar kendi sahamızda oynadığımız maçlar da dahil hakem hataları ile emeklerimiz karşılığını bulamamaktadır.


30 Ekim 2016 pazar günü Isparta Atatürk stadyumunda oynanan Isparta Davrazspor - Akşehirspor karşılaşmasında yaşanan olayları şiddetle kınıyoruz.  Maç boyunca şeref tribününde yönetimimize yapılan sözlü sataşma ve hakaret, rakip takım tribünlerden taraftarlarımıza saldırı girişimi, saha içinde yardımcı hocamıza rakip takım yöneticisi tarafından fiili saldırı olması, yedek kulübemizin pet şişe yağmuruna tutulması gibi birçok şey yaşanmıştır. Bunun ötesinde müsabakanın hakemi; maç boyunca oyuncularımıza sportmenliğe yakışmayan ifadelerle hitap etmiştir. Maçın ikinci devresinde takdir haklarını Davrazspor lehine kullanarak müsabakanın seyir zevkini olumsuz etkilemiştir. Oyuncularımızın sabır sınırlarını zorlayan kararlara olgun tepkiler vermesine rağmen maçın hakemi bu tavırlarına devam etmiştir. Bu davranışlarından dolayı kendisini ülke futbolu adına kınıyoruz. Tüm kulüpler gibi bizde ülke futboluna katkı veriyoruz ve karşılığını da kurallar çerçevesinde almak hakkımız diyoruz. Müsabaka da görevli tüm yetkililerin aynı duyarlılık içerisinde bizim hakkımızı koruyacakları inancımız samimi olarak devam etmektedir" dedi


 


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
13
parçalı bulutlu