banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

KUM TORBASINI YUMRUKLADI

Akşehir’de faaliyet gösteren Ak Nasreddin Spor Kulübü’nü ziyaret eden, Zekai Baloğlu Kapalı Spor Salonu’nda boks antrenmanı yapan çocuklar ve gençlerle bir araya gelen Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; boks eldivenlerini takarak sporcularla antrenman yaptı, kum torbasına yumruk attı.

SPOR 28.02.2022, 00:14 27.02.2022, 19:59 Haber Merkezi
1799
KUM TORBASINI YUMRUKLADI
banner12

Kulüp Başkanı ve Antrenör Ömer Akdi’den bilgi alan, sporcularımızdan Türkiye ve dünya dereceleri beklediklerini belirterek Muhammed Ali gibi başarılı birer boksör olmalarını temenni eden Başkan Akkaya, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ak Nasreddin Spor Kulübümüzde, 10’u kız olmak üzere 35 sporcu boks yapıyor ve yarışmalara katılıyorlar. Bu kulübümüzde daha önce Türkiye dereceleri de elde eden sporcularımız var. Biz de İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz, Gençlik Merkezimiz ve Akşehir Belediyesi olarak sporcularımıza destek oluyoruz. Sporcularımızı tebrik ediyor, ülke ve dünya çapındaki tüm yarışmalarda kendilerine başarılar diliyorum. Onları çalıştıran ve destek olan hocalarımızı da kutluyorum. Gerçekten emek onların, onlar bu anlamda fedakarlık göstermeseler bu faaliyetler olmaz. Bizim de onlara her zaman destek olmak boynumuzun borcudur diyoruz.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
28
açık