banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

KIZ VE ERKEK TAKIMLARIMIZ ŞAMPİYON

Okul sporları kapsamında ilk kez düzenlenen Geleneksel Türk Okçuluğu yarışmalarına Akşehir’den katılım sağlayan Akşehir Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi, yarışmalardan şampiyonluklarla döndü. Kızlarda Ayşe Nur Kes Konya İl Şampiyonu olurken, sporcularımız hem kızlarda hem erkeklerde takım halinde şampiyonluğa imza attılar.

SPOR 11.04.2022, 00:14 Haber Merkezi
1328
KIZ VE ERKEK TAKIMLARIMIZ ŞAMPİYON
banner12

Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi sporcuları; 8 Nisan 2022 Cuma günü Konya Cumhuriyet Futbol Sahasında gerçekleştirilen okullar arası Geleneksel Türk Okçuluğu yarışmalarında, kızlar ve erkeklerde hem takım hem de ferdi olarak yarıştılar.

Kızlarda; Ayşe Nur Kes Konya İl Şampiyonu, Ayşe Güçlü İl 2’ncisi, Ayşe Naz Yıldız İl 3’üncüsü, Emine Önay İl 4’üncüsü ve Lütfiye Kayalarlı İl 6’ncısı olarak şampiyonaya damga vurdular.

Erkeklerde de Mustafa Özdemir İl 2’ncisi, Mert Gürkan Erte İl 15’incisi, Bahattin Efe Güven İl 16’ncısı, Hasan Polat Cura İl 19’uncusu ve İrfan Eren Çakır İl 23’üncüsü oldular.  

Elde ettikleri bu sonuçlarla kızlar ve erkeklerde takım halinde Şampiyonluğa ulaşan sporcularımız Akşehir’in gurur kaynağı olurken Okul Müdürü Hasan Hüseyin Akbaba, Konya şampiyonu olan kız ve erkek öğrencileri ile Beden Eğitimi öğretmeni Varol Türkoğlu’nu kutladı.

Akbaba; bugüne kadar kendilerine destek veren Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, malzeme desteği sağlayan Akşehir Selçuklu Spor Kulübü Başkanı Hülya Türkoğlu, Kulüp Antrenörü Atilla Göçer ve sporcuların ailelerine teşekkür etti.
 

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık