banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

KAYBEDENLER KAZANANLARI ALKIŞLADI

Akşehir KOMEK Kurs Merkezi tarafından kursiyerlere yönelik olarak düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda 16 kadın ve 32 erkek kursiyer kıyasıya mücadele etti.

SPOR 25.03.2022, 00:09 24.03.2022, 18:15 Haber Merkezi
863
KAYBEDENLER KAZANANLARI ALKIŞLADI
banner12

İki kategoride ve eleme usulüne göre yapılan turnuva heyecan dolu maçlara sahne olurken, sporseverler de turnuvaya yoğun ilgi gösterdi. Turnuvada, kadınlar kategorisinde; Bilgisayar ve İngilizce A2 kurslarından Sibel Urlu birinci, Resim kursundan Cennet Yüzer ikinci, Almanca A2 kursundan Feriş Babuç üçüncü oldular. Erkekler kategorisinde ise Almanca A2 ve İngilizce B1 kurslarından Selman Türkyılmaz birinci, İngilizce A2 kursundan Cüneyt Kaçar ikinci ve İngilizce B1 ile Diksiyon Spikerlik kurslarından Kadir Elmalı üçüncü oldu.

Dereceye giren kursiyerlerden birinciler bluetooth kulaklık, ikinciler ses bombası (hoparlör), üçüncüler de powerbank ile ödüllendirildi.

Turnuvada asıl olarak dostluk, kardeşlik ve sporun kazandığını vurgulayan Akşehir KOMEK Yöneticisi Hüseyin Zeybek; “Kursiyerler arasında kardeşlik iklimi oluşmasını sağlamak istedik. Gerçekten de kaybedenin kazananı alkışladığı bir turnuva oldu” diyerek başta katılımcılar olmak üzere tüm kursiyerler, müsabakalarda hakemlik görevini üstlenen eğitmenler ve personele teşekkür etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu