banner8

banner9

banner28

banner10

GÜREŞTE BİR BİRİNCİLİK DAHA!

Konya’da düzenlenen Okullararası Serbest Güreş müsabakalarında bir birincilik de Bahçelievler Ortaokulu öğrencisi İbrahim Baloğlu’ndan geldi. Katıldığı müsabakalarda 68 kiloda güreşen İbrahim Baloğlu, İl Birincisi olarak Akşehir’i Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

SPOR 13.02.2019, 00:07 13.02.2019, 00:07
62
GÜREŞTE BİR BİRİNCİLİK DAHA!
banner12

Konya’da düzenlenen Okullararası Serbest Güreş müsabakalarında bir birincilik de Bahçelievler Ortaokulu öğrencisi İbrahim Baloğlu’ndan geldi.

Katıldığı müsabakalarda 68 kiloda güreşen İbrahim Baloğlu, İl Birincisi olarak Akşehir’i Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Böylece, 44 kiloda İl Birincisi olan 24 Ağustos Ortaokulu öğrencisi H.Berat Kalaycı ile beraber Akşehir’e çifte mutluluk yaşatmış oldular.
Serbest Güreşte elde edilen dereceler, bu iki birincilikle sınırlı kalmadı. Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu öğrencilerinden de 1 ikincilik ve 2 üçüncülük geldi. 58 kiloda İsmail Kıvanç İl İkincisi ve Mevlana Halit Koyuncu İl Üçüncüsü olurken,68 kiloda da Kutay Nacar İl Üçüncülüğünü elde etti.

Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu Güreş Takımı
Okullarımızda sporun değişik dallarına yönelen öğrencilerimizin sayısındaki artış devam ederken, Ata Sporumuz olan Güreşte kazanılan başarılar da göğsümüzü kabartıyor. Serbest Güreşte İl Müsabakalarında dereceye giren öğrencilerimizi ve hocalarını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
açık