banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

'BU GERÇEKLE YÜZLEŞİN'

12 Kasım Afet Eğitimi Hazırlık Günü vesilesiyle AKADEMİK tarafından bu gece Akşehir fay hattında bir gece yürüyüşü gerçekleştirilecek. AKADEMİK tarafından Akşehir ve çevre ilçelerinde yürütülen depreme karşı bilinçlendirme çalışmaları kapsamında düzenlenen yürüyüşle, birinci derecede deprem bölgesi olan ilçemizde farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

SPOR 13.11.2019, 00:08 13.11.2019, 00:08
19
'BU GERÇEKLE YÜZLEŞİN'
banner12

12 Kasım Afet Eğitimi Hazırlık Günü vesilesiyle AKADEMİK tarafından bu gece Akşehir fay hattında bir gece yürüyüşü gerçekleştirilecek.

AKADEMİK tarafından Akşehir ve çevre ilçelerinde yürütülen depreme karşı bilinçlendirme çalışmaları kapsamında düzenlenen yürüyüşle, birinci derecede deprem bölgesi olan ilçemizde farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

Saat 20:00’da Anıt Meydandan başlayacak olan etkinlik; basit bir yürüyüşle, fay hattının geçtiği yer olan eski Akşehir evleri içerisinden geçilerek saat 23:00’da yine Anıt Meydanda sona erecek.

AKADEMİK Kulübü Başkanı Bayram Çini; Akşehir’in birinci derecede deprem bölgesi olduğu gerçeğini unutmamak ve olası bir depreme hazırlıklı olabilmek için hemşehrilerimizin bilinçlendirilmesi için sürekli mücadele verdiklerini ve konuyu gündemde tutmaya çalıştıklarını hatırlatarak, “Tüm halkımızı düzenlediğimiz yürüyüşe katılarak bu gerçekle yüzleşmeye davet ediyoruz” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık