banner8

banner9

banner10

BÖLGE BİRİNCİSİ AKŞEHİR’DEN!

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen Geleneksel Okçuluk Türkiye Finali’nde Ankara, İstanbul ve Bursa sıralama müsabakaları, önceki gün Geleneksel Sporlar Federasyonu tesislerinde yapıldı.

SPOR 19.10.2020, 00:12 19.10.2020, 08:31 Haber Merkezi
1697
BÖLGE BİRİNCİSİ AKŞEHİR’DEN!
banner12

Müsabakalarda Akşehir'i; Hülya Türkoğlu, Şahika Tetik, Gizem Kula ve Atilla Göçer’den oluşan Akşehir Selçuklu Spor Kulübü takımı temsil etti. Sıralama atışlarında; Ankara Bölgesi’nde yarışan 11 il ve 36 kulüp arasında Şahika Tetik birinciliği elde ederken; Gizem Kula 5'inci, Atilla Göçer 6'ncı ve Hülya Türkoğlu 8'inci oldular.

Elde ettikleri sonuçlarla Akşehir’i başarıyla temsil eden Akşehir Selçuklu Spor Kulübü Başkanı Hülya Türkoğlu; Federasyonun ilk resmi ferdi yarışmasında amaçlarının federasyona kayıtlı 355 kulüp arasından sıyrılıp finallerde de yer almak olduğunu belirtti ve sporcularını tebrik etti.

Türkiye'nin 5 ilinde düzenlenen sıralama yarışmaları, önümüzdeki hafta Tokat ve Adana'da yapılacak olan müsabakalarla tamamlanacak. Tüm bölgelerde alınan sonuçlara göre ilk 20'de yer alan bayan ve erkek sporcular, İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Finalinde yarışacaklar.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
9
açık