banner8

banner9

banner28

banner10

BAŞARILI OKÇULAR BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen Etnospor Kültür Festivali’ndeki hedef okçuluğunda bronz madalya kazanan ve 30 Takım arasında Türkiye 3.’ncüsü olan Akşehir Nasreddin Hoca Atlı Okçuluk Spor Kulübü üyeleri

SPOR 09.09.2016, 08:38 09.09.2016, 08:38
33
BAŞARILI OKÇULAR BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
banner12
Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen Etnospor Kültür Festivali’ndeki hedef okçuluğunda bronz madalya kazanan ve 30 Takım arasında Türkiye 3.’ncüsü olan Akşehir Nasreddin Hoca Atlı Okçuluk Spor Kulübü üyeleri, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’yı makamında ziyaret etti.

 Ziyarete; Kulüp Başkanı Raif Yavuz ile kulüp sporcuları Osman Bacılı, Ahmet Mavcıoğlu, Levent Mavcıoğlu ve Çağatay Bacılı katıldı.

İstanbul’daki katıldıkları yarışma hakkında Başkan Akkaya’ya bilgi veren Kulüp Başkanı Raif Yavuz, desteklerinden ötürü de Başkan Akkaya’ya teşekkür etti.


Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Akkaya, alınan bu başarı için kulüp üyelerini ve sporcuları tebrik ederek, spor kulüplerinin başarısı için imkânlar elverdiğince desteklerinin artarak süreceğini kaydetti.


 


 

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
-8
az bulutlu