banner8

banner9

banner26

banner10

BALKONDA EGZERSİZ GÜNÜ

Bu yıl 38’incisi kutlanacak olan Gençlik Haftası kapsamında, Akşehir sakinleri için bugün, Antrenör Ali Çavdar eşliğinde balkonlarda egzersiz etkinliği gerçekleştirilecek. Akşehir’de Gençlik Haftası kutlamaları; dün saat 10:00’da, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Haftası Çelenginin Anıt Meydanda bulunan Atatürk Anıtına sunulmasıyla başladı.

SPOR 16.05.2020, 00:10 16.05.2020, 00:10
6
BALKONDA EGZERSİZ GÜNÜ
banner12

Bu yıl 38’incisi kutlanacak olan Gençlik Haftası kapsamında, Akşehir sakinleri için bugün, Antrenör Ali Çavdar eşliğinde balkonlarda egzersiz etkinliği gerçekleştirilecek.

Akşehir’de Gençlik Haftası kutlamaları; dün saat 10:00’da, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Haftası Çelenginin Anıt Meydanda bulunan Atatürk Anıtına sunulmasıyla başladı. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz tarafından çelenk sunulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla tamamlanan törende, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulmasında gerekli hassasiyet gösterildi.

21 Mayıs Perşembe günü sona erecek olan hafta kapsamında, Covid-19 salgını nedeniyle toplu halde kutlama etkinlikleri düzenlenemezken, vatandaşların evlerinden katılabilecekleri ya da sanal ortamda takip edebilecekleri bir dizi aktivite gerçekleştirilecek. Bu aktiviteler arasında yer alan “Halka Ortak Spor Yaptırma” etkinliğine vatandaşlar balkonlarında egzersiz yaparak katılabilecekler.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
25
açık