banner8

banner9

banner10

AKŞEHİRSPOR'DA SAHURA KADAR ÇALIŞMA VAR

Akşehirspor hem teknik açıdan hem de futbol açısından çalışmalarını sürdürüyor. Sahura kadar süren çalışmalarda Akşehirspor’un yapılanma süreci

SPOR 24.07.2014, 01:36 24.07.2014, 01:36
6
AKŞEHİRSPOR'DA SAHURA KADAR ÇALIŞMA VAR
banner12
Akşehirspor hem teknik açıdan hem de futbol açısından çalışmalarını sürdürüyor. Sahura kadar süren çalışmalarda Akşehirspor’un yapılanma süreci, yeni kongre ve futbolcularla görüşmeler yar alıyor.


Yapılacak olan olağanüstü kongreden sonra başkanlığı devir alacak olan Ender Kalkan yaptığı açıklamada “Akşehirspor’da güzel şeyler olacak. Eski başkan, yeni başkan yok. Siz biz yok. Sadece Akşehirspor var. Onun için yönetim olarak her gece toplanıp geç saatlere kadar çalışıyoruz. İlk olarak teknik heyet işini hallettik. Takımı Sarayönü’nde yıllardır görev alan ve başarılı olan Niyazi Kart’a ve kendi antrenörümüz Mustafa Yağar’a teslim ettik. İyi bir uyum içerisindeler; başarılı olacaklarına inanıyorum. Bu kadroya M. Ali Balcı ve Ramazan Doğan hocalarımız da dahil olacak. Dün Akşehirli futbolcularla teknik heyetimiz görüştü. Raporları inceleyip Perşembe - Cuma bu işi de bitireceğiz. Ondan sonra Akşehirspor’da geçen sene oynayıp başarılı olan ve geçen seneki yönetimin referansı iyi olan sporcularla anlaşacağız. Hedefimiz Arife günü de görüştüğümüz yeni 10 sporcu ile son aşamaya gelip yönetimin önünde anlaşmaktır. Kulüp yönetimi 25 kişiden oluşacaktır ve kendi arasında görev dağılımı yapılacaktır. Kimse merak etmesin dilerim en kısa zamanda inecektir” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
9
açık