banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKŞEHİRSPOR MEHMET EROL’A EMANET

Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2. Grupta mücadele eden temsilcimizde yaşanan Teknik Direktör değişikliği nedeniyle Akşehir Spor Yönetim Kurulu tarafından bir basın açıklaması yapıldı.

SPOR 11.02.2022, 10:15 Haber Merkezi
1568
banner12

Akşehirspor tesislerinde yapılan basın açıklamasına Kulüp Başkanı Mustafa Kanyılmaz, Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleriyle futbolcular katıldı. Akşehir Spor Kulüp Başkanı Mustafa Kanyılmaz; “Gördüğümüz lüzum üzerine, spor kamuoyu ve Akşehir halkına bu açıklamayı yapıyoruz” diyerek başladığı açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

“7 Şubat 2022 Pazartesi günü itibariyle İhsan Dikici hoca ve futbolcu Mehmet Fırat Demir ile Akşehir Spor Kulübümüzün yolları ayrılmıştır. Bu ayrılık bir fikir ayrılığı değildir. Sportif ve tamamıyla etik kurallara uymayan tutum ve davranışlarından kaynaklıdır.

Akşehir Spor Kulübü bundan sonra yoluna, 2. ve 3. Ligde çok başarılı sonuçlar almış olan yeni hocası Mehmet Erol hocamızla devam edecektir. Buradan bütün halkımıza duyurulur. İnşallah başarılı bir sezon geçireceğiz.

Akşehirspor formasını giyip, Akşehirspor çatısı altında barınıp, bu memleketin ekmeğini yiyip, suyunu havasını koklayıp, şehrimizi içerde ve dışarda temsil eden futbolcu kardeşlerimizin, kulüp çalışanlarımızın, bu amaçla döktükleri alın terinin her damlası ne kadar kıymetli ise bu kulüp için harcanan her bir kuruş ta o kadar kıymetli ve kutsaldır. Bunun farkında olmayan kişilerin bu çatı altında yeri yoktur ve buna kimsenin müsaadesi de olmayacaktır.”

52 yaşındaki tecrübeli teknik direktör Mehmet Erol; önceki sezonlarda 3. Lig takımlarından Kozanspor’u ve 2020-2021 sezonunda da yine 3. Ligde mücadele eden Karaman Belediyespor’u çalıştırmıştı. Erol, 2021-2022 sezonunda ise 2. Lig takımı Pazarspor’un başındaydı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
19
parçalı az bulutlu