banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

VEKİLDEN HALI SAHA AÇILIŞI

İlçe ziyaretleri kapsamında Yunak, Çeltik ve Derebucak’ta esnaflarla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta; AK Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettiği Tuzlukçu’da Şehit Birol Dağlı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan halı sahanın da açılışını gerçekleştirdi.

SİYASET 26.06.2021, 00:09 25.06.2021, 18:24 Haber Merkezi
796
VEKİLDEN HALI SAHA AÇILIŞI
banner12

Yunak’ta Belediye Başkanı Ali Konak’a taziye ziyaretinde bulunan Konya Milletvekili Usta, STK temsilcileri ve esnafla bir araya geldi. İl Başkan Yardımcıları eşliğinde Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe’yi de ziyaret eden Leyla Şahin Usta; Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İlçe Yöneticileri ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Akgül’ün katıldığı görüşmenin ardından, Yeni Belediye Hizmet Binası ve yapımı devam eden Yeni Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu.

AK Parti Tuzlukçu İlçe Başkanlığı’na gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Tuzlukçu Şehit Birol Dağlı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde yaptırılan halı sahanın açılışını yapan AK Parti Konya Milletvekili Usta, Derebucak ilçesine geçerek sürdürdüğü programında ilçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık