banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

İYİ PARTİ’NİN AĞIR TOPLARINDAN AKŞEHİR’E ZİYARET

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ekonomi Politikaları Başkanı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile Teşkilat Başkan Yardımcısı ve GİK üyesi Mehmet Arslan; Konya İl Teşkilat Başkanı Ahmet Kaygısız ve il yöneticilerinin de katılımıyla Akşehir’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

SİYASET 01.03.2021, 00:12 01.03.2021, 08:06 Haber Merkezi
2047
İYİ PARTİ’NİN AĞIR TOPLARINDAN AKŞEHİR’E ZİYARET
banner12

Akşehir’de yapılan esnaf ziyaretlerine ilişkin olarak İYİ Parti Akşehir İlçe Teşkilatı tarafından yapılan “İYİ Parti Büyük Taarruzda” başlıklı yazılı açıklamada; “İYİ Parti Milletvekili Erhan Usta ve GİK üyesi Mehmet Arslan; Büyük Taarruzun başladığı yer olan Akşehir’de halkla buluştu. Esnaf ziyareti yapan Erhan Usta ve Mehmet Arslan, esnafın sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretme adına ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ve halkın sesi olmaya devam edeceklerini dile getirdiler” denildi.

Açıklamada, neredeyse bütün esnafı ziyaret eden İYİ Parti heyetinin büyük ilgi gördüğü, esnafların zor günler yaşadıklarını ve artık kepenk kapatmayı düşündüklerini aktardıkları belirtildi. Birçok esnafın pandemi yardımı alamadıklarını dile getirmelerinin enteresan bir durum olarak göze çarptığı vurgulanırken, özellikle bir kadın esnafın; “Biz faturalarımızı ödeyemiyor haldeyken bazı yandaşların 4-5 yerden maaş almaları bizi kahrediyor. Artık bitsin bu zalim düzen” demesinin ise acı bir gerçek olarak hafızalara kazındığı ifadelerine yer verildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
açık