banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

GENEL MERKEZDEN STK’LARA ZİYARET

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Eğitim Politikaları Başkanı ve Ankara Milletvekili Şenol Sunat, Akşehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

SİYASET 15.01.2022, 00:12 15.01.2022, 09:20 Haber Merkezi
1414
GENEL MERKEZDEN STK’LARA ZİYARET
banner12

Genel Başkan Yardımcısı Şenol Sunat’a Akşehir programında; Genel İdare Kurulu Üyeleri S.Sırrı Özdolap ve Emre Haberdar, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Furkan Kamalak, Akşehir İlçe Başkanı Mehmet Emre, İl Yöneticisi Zafer Aslan, son seçimlerde İYİ Parti Akşehir Belediye Başkan adayı olan ASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Osman Fedai ve İYİ Parti Akşehir Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Akşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile başlayan ziyaretler; Şoförler Odası, Ziraat Odası, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi (Kamyon Garajı), Madeni İşler Odası, Marangozlar Odası ve AKYÖRDER (Akşehir ve Yöresi Yörükleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) ile devam etti.

Ülkenin ekonomik ve siyasi gündemi ile sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine ilişkin sohbetlerin gerçekleştirildiği ziyaretler sonrasında programını tamamlayan İYİ Parti heyeti Akşehir’den ayrıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık