banner8

banner9

banner28

banner10

GENÇ MİLLETVEKİLİNİN SPOR TUTKUSU

Akşehir’e gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı; İlker Yaşar sponsorluğunda, rahmetli iş insanı Ali Yaşar’ın ismiyle AKADEMİK Kulübü sporcularına kazandırılan Tırmanma Duvarı’nda tırmanış yaptı.

SİYASET 13.08.2021, 00:11 12.08.2021, 16:17 Haber Merkezi
962
GENÇ MİLLETVEKİLİNİN SPOR TUTKUSU
banner12

Akşehir Gençlik Merkezi’ni ziyaretinde basketbol topuyla atış denemesi, Akşehir Nasreddin Hoca Atlı Okçuluk Spor Kulübü ziyaretinde de okla atış yapan AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Akşehir Aktif Dağcılık Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü’nü (AKADEMİK) ziyaretinde ise tırmanma duvarına tırmanarak dağcılık deneyiminde bulundu.

Konya Milletvekili Özboyacı; AK Nasreddin Spor Kulübü ile Akşehir Avcılar ve Atıcılar Federe İhtisas Spor Kulübü’ne de birer ziyaret gerçekleştirdi. Hıdırlık Mesire alanında vatandaşlarla sohbet eden Özboyacı, Akşehirlilerin istek ve taleplerini dinledi.

Akşehir’deki ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan AK Parti Konya Milletvekili Özboyacı; saha çalışmaları yaparak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini söyledi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da; “Milletvekilimiz ile birlikte bugün şehrimizde, vatandaşlarımız ve spor kulüplerimizle buluşmanın mutluluğunu yaşadık. Pandemi kuralları içerisinde bu tür buluşmalarımızı daha da sıklaştıracağız” şeklinde konuştu.    

Milletvekili Özboyacı’ya, ziyaretlerinde; Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti Akşehir Bölge Koordinatörü Yusuf Kahraman, Akşehir İlçe Koordinatörü Tevfik Tığlıoğlu, Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
12
parçalı az bulutlu