banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

“BEKLENTİ ERKEN SEÇİM”

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı Kasım ayı İlçe Başkanları İstişare Toplantısına katılan Akşehir İlçe Başkanı Fatih Köle; ülkenin erken seçim beklentisinde olduğunu, ilçe teşkilatı olarak mahalle başkanları ve sandık kurullarını belirleme çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi.

SİYASET 29.11.2021, 00:09 28.11.2021, 18:25 Haber Merkezi
1181
“BEKLENTİ ERKEN SEÇİM”
banner12

İl Başkanı Hasan Ekici başkanlığında, 31 ilçe başkanının katılımı ile gerçekleşen istişare toplantısında, ilçe teşkilatlarının uyum içerisinde yapılanmaları ve dayanışma içerisinde çalışmaları konu edildi. Güncel konuların da değerlendirildiği toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Hasan Ekici; “Siyasal atmosferde, siyasal düzende, ekonomik ve sosyal düzende hızlı bir dönüşüm olacak. Konya coğrafi olarak geniş ve her bir İlçemiz ayrı bir dünya. Bu sebeple teşkilat birimlerimizden İl, İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlıklarımız ve diğer tüm birimlerimizle saha hakimiyetini derinleştirerek ilçelerimizdeki vatandaşımıza, mahallelerimize dokunmamız gerekiyor” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun telefon üzerinden görüntülü bağlanarak salonu selamladığı istişare toplantısına ilişkin bir değerlendirmede bulunan Akşehir İlçe Başkanı Fatih Köle; “Vatandaşların ve muhalefet partilerinin talebi ve beklentisi doğrultusunda erken seçime yönelik olarak sandık kurullarımızı ve mahalle başkanlarımızı belirlemek ve yeni üye kaydetmek amacıyla çalışmalarımızı hızlandırarak sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
23
açık