banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

"BAŞKANLIK ÇALIŞMAMA OFİSİ"

CHP Akşehir İlçe Başkanı Ali İlker Gencer, yazılı bir açıklamada bulundu.

SİYASET 17.05.2022, 00:19 16.05.2022, 18:47 Haber Merkezi
3078
"BAŞKANLIK ÇALIŞMAMA OFİSİ"
banner12

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Gencer’in “Başkanlık Çalışmama Ofisi” başlıklı açıklaması şöyle:

“Kentimizin en eski binalarından olan, bir zamanlar aile sağlık ocağı olarak hizmet veren bina Akşehir Belediye Meclisi’nin almış olduğu kararla Büyükşehir Belediyesi’ne Başkanlık Çalışma-(ma) Ofisi olarak tahsis edildi.

Seçim öncesi artık tüm işlerin tek elden hızlı bir şekilde gerçekleşeceği anlatılmıştı. Maalesef gelinen noktada belediyenin üç farklı yerde olan hizmet binası yetmezmiş gibi bir de ne işe yaradığı belli olmayan başkanlık çalışma ofisimiz oldu. Burada fiilen çalışan herhangi bir kişi yok, bina atıl vaziyette ve adeta çürümeye terk edilmiş. Gerçekten çok yazık; Akşehir kent kimliğine bu kadar zarar verilmez. Bir an evvel bu binanın Akşehir’e tekrar kazandırılması görevi, Akşehir Belediye Meclisi’nindir. Sayın Belediye Başkanı yoğun gezme temposundan fırsat bulursa bu konuyla da ilgilenir, bir kuşkumuz yok (!)

Ayrıca Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın 3. Bölge Şefi olarak yıllarca birlikte çalıştığınız, bir anlamda mesai arkadaşınız olan kişiyi Tarık Buğra Halk Kütüphanesi’ne görevlendirmeniz konusunda da kamuoyunu aydınlatacağınıza inanıyoruz.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
açık