banner8

banner9

banner28

banner10

“AL GÖTÜR, KULLAN GETİR”

Gelecek Partisi Akşehir Kadın Kolları tarafından başlatılan kampanya ile ihtiyaç duyan genç kızlara nişan kıyafeti ve gelinlik temin edilerek, evlenecek çiftlerden maddi gücü zayıf olanlara katkıda bulunulması hedefleniyor.

SİYASET 08.05.2021, 00:09 07.05.2021, 17:25 Haber Merkezi
1333
“AL GÖTÜR, KULLAN GETİR”
banner12

Konuya ilişkin bir açıklamada bulunan Gelecek Partisi Akşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Gezer; “Kadın Kolları olarak temin ettiğimiz gelinlik ve nişanlık tarzı giysileri genç kızlarımıza ücretsiz olarak veriyor ve kullanımlarından sonra geri alarak temizliğini yaptırıp yeniden kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bu kampanyayı; ekonomik krizin yaşandığı günümüzde, evlenecek olan ve maddi durumu zayıf çiftlere bir nebze olsun katkı sağlamak amacıyla başlattık. Ayrıca, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yeni ve ikinci el giysi ve ayakkabı da hediye ediyoruz. Bu çerçevede, elimizde; yeni doğan bebeklerden başlamak üzere çocuklar, gençler ve yetişkinler için giysiler bulunmaktadır” dedi.

Gelecekte bu tür kampanyaların olmayacağını söyleyen Ümmühan Gezer; “Her ferdin maddi gücü yeterli olacak ve bu tür kampanyaları yapmaya gerek kalmayacaktır. Ülkenin liyakatli kişilere emanet edilmesiyle müreffeh günlere ulaşacağız. Gelecek Biziz, Gidecek Onlar” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
9
parçalı az bulutlu