banner8

banner9

banner28

banner10

AHMET SORGUN’DAN PERVASIZ’A ZİYARET

Bazı temas ve ziyaretler için Akşehir’de bulunan AK Parti Konya Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sorgun, gazetemize de bir ziyaret gerçekleştirdi.

SİYASET 12.09.2020, 00:10 Haber Merkezi
1333
AHMET SORGUN’DAN PERVASIZ’A ZİYARET
banner12

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu’nun eşlik ettiği ziyarette, basının üstlendiği görevin önemine dikkat çeken ve kendisinin de gençlik yıllarında bir dönem mürettiplik yaptığını belirten Konya Milletvekili Sorgun; “Pervasız Gazetesinin 67 yıl gibi uzun bir süredir yayın hayatına devam ediyor olmasından dolayı, kuruluşundan bugüne emek vermiş tüm çalışanları tebrik ediyorum” dedi.

İktidar partisi olarak ülke sorunlarının çözümü için çaba sarf etmeye devam ettiklerini aktaran Sorgun; bir soru üzerine de FETÖ/PDY terör örgütü ile mücadelenin sürdüğünü ve haksızlıklara yol açılmaması açısından hassas ve uzun bir süreç yaşandığını söyledi.

Akşehir’deki programı çerçevesinde Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz, Adli Yargı Komisyon Başkanı Hasan Hüseyin Uysal ve Başsavcı Hazım Aslancı’yı da ziyaret eden Ahmet Sorgun, esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etme fırsatı buldu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık