banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

SANAYİ TESİSLERİNE MOBİL DESTEK

Konya Sanayi Odası (KSO) ve Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen KOP Enerji Verimliliği Mobil Etüt Aracı Projesi’nden Akşehirli sanayicilerin de yararlanması için gerekli girişimlerde bulunulduğu öğrenildi.

SANAYİ 01.12.2021, 00:09 30.11.2021, 17:04 Haber Merkezi
716
SANAYİ TESİSLERİNE MOBİL DESTEK
banner12

Sanayi işletmelerinin ve kamu kurumlarının enerji verimliliğinin artmasına katkı sunacak olan proje kapsamında; gerekli cihaz ve ekipmanlarla donatılan mobil etüt aracı, hem kamu kurumlarının hem de sanayicilerin talepleri doğrultusunda, işletmelerde enerji tüketimlerini ölçerek, enerjiyi daha verimli kullanmalarına yönelik etütler yapacak.

Akşehir Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı; enerji verimliliği bilincinin oluşturulması ve mevcut verimsiz geleneksel sistemlerin verimli sistemler haline dönüştürülerek ekonomik fayda sağlanmasını amaçlayan projeden Akşehirli sanayicilerin de yararlanabileceklerini aktardı.

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Murat Balaman da 2022 yılı için düzenlenecek olan uygulama takviminde öncelik sağlanması için gerekli girişimlerde bulunduklarını söyledi.


 

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
22
açık
.foorer