banner8

banner9

banner28

banner10

“YANAN BEBEĞİ SEVGİYLE UÇURDU”

Afyonkarahisar’da üzerine sıcak su dökülen ve vücudunda üçüncü derece yanıklar oluşan 1 yaşındaki bebeğin, helikopter ambulansla Eskişehir Şehir Hastanesi Yanık Merkezine sevk edilirken çekilen görüntüleri sosyal medyada ilgi ve takdir topladı.   

SAĞLIK 21.05.2021, 00:09 20.05.2021, 17:15 Haber Merkezi
2762
“YANAN BEBEĞİ SEVGİYLE UÇURDU”
banner12

Afyonkarahisar’da henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı üzerine sıcak su dökülen 1 yaşındaki bebek ailesi tarafından Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ne getirildi. Burada ilk müdahalesi yapılan bebek, tedavisine yanık merkezinde devam edilmek üzere Eskişehir Şehir Hastanesi Yanık Merkezi’ne sevk edildi. Helikopter ambulansa bindirilen minik bebeği kucağına alan Acil Tıp Teknisyeni (ATT) Mehmet Canko’nun fotoğrafı gören herkesi duygulandırdı. Kendisini güvende hisseden ve acılarını unutup yolcuğu uyuyarak geçiren minik bebek, ATT görevlisine sıkı sıkı sarıldı. Sosyal medyada da paylaşılan ATT ile minik bebek arasındaki bu duygusal bağ herkesin takdirini toplarken, “ATT yanan bebeği sevgiyle uçurdu” yorumları yapıldı.

Yedi yıldır helikopter ambulansta görevli olarak çalışan Mehmet Canko’nun özellikle küçük hastaları yolculuk esnasında bu şekilde teselli ettiği öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
11
toz