banner8

banner9

banner10

ŞEHRİNİZE HOŞ GELDİNİZ!

Öğrenim gördükleri tıp fakültelerinden mezun olarak lisans eğitimlerini tamamlayan Akşehirli 2 genç doktorumuz, Akşehir Devlet Hastanesi’nde göreve başlayacak.

SAĞLIK 04.09.2020, 00:10 04.09.2020, 12:19 Haber Merkezi
60344
ŞEHRİNİZE HOŞ GELDİNİZ!
banner12

Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi’ni 2014 yılında birincilikle bitiren Esra Pamukçu, Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden de aynı dereceyle mezun olarak büyük bir başarıya imza attı. Pamukçu’nun ilk ataması Akşehir Devlet Hastanesi’ne yapıldı.

Akşehir’de göreve başlayacak olan ikinci doktorumuz ise Şehit Selçuk Özer Anadolu Lisesi’nden birincilikle mezun olmasının ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini dereceye girerek tamamlayan Emre İpek oldu.

Akşehirli iki genç doktorumuzun meslek hayatlarına Akşehir’de başlayacak olmaları heyecan ve gurur kaynağı olurken, anne babaların çocuklarına “Büyüyünce doktor ol, yaşlandığımızda bize sen bakarsın” şeklindeki telkinlerini hatırlattı.

Öğrenimlerine devam eden tüm gençlerimize örnek teşkil eden Dr. Pamukçu ve Dr. İpek’e “Şehrinize Hoş Geldiniz” diyor, kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
açık