banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

PARKHAYAT İSTİHDAMDA DA LİDER

Afyon Özel Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.; Sosyal Güvenlik Haftası’nda “Üreten Türkiye’nin Yıldızları” ödülleri kapsamında, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) 2021 yılı içerisinde Afyonkarahisar’da ‘en fazla prim ödeyen’ ve ‘en fazla kadın istihdamı sağlayan’ kurumu olarak Teşekkür Belgesi’ne layık görüldü.

SAĞLIK 24.05.2022, 00:09 23.05.2022, 17:08 Haber Merkezi
1226
PARKHAYAT İSTİHDAMDA DA LİDER
banner12

Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, SGK İl Müdürü Samet Fidan ve beraberindekiler, PARKHAYAT Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Selim Bodur’u ziyaret ederek Afyonkarahisar’da ‘en fazla prim ödeyen’ ve ‘en fazla kadın istihdamı sağlayan’ kurumu olarak PARKHAYAT Sağlık Grubu adına Dr. Selim Bodur’a Teşekkür belgesi takdim ettiler.

Ziyarette konuşan Dr. Selim Bodur, SGK İl Müdürü Samet Fidan’a teşekkürlerini sunarak; “Kadınların, ekonomik ve toplumsal açıdan iş hayatında yer alması için PARKHAYAT Sağlık Grubu olarak üzerimize düşen sorumluluğu her zaman yerine getirmeye hazırız. Bu anlamda, ilimize ve ülkemize katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz” açıklamasında bulundu.

PARKHAYAT Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis Arabacı da yaptığı değerlendirmede; “İlimiz ve bölgemizde sağlık hizmeti sunumunda önemli düzeyde sorumluluk almamızla birlikte, ilimizin istihdam rekortmeni olmamız da bize gurur veriyor ve çalışma şevkimizi daha yükseklere taşıyor. İlimiz ve insanımızın her zaman daha fazlasını hak ettiğine inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık