banner8

banner9

banner28

banner10

PARKHAYAT HASTANESİNDE GÖZ NAKLİ YAPILDI

Gözünde uzun süredir görme bozukluğu olan 75 yaşındaki A.Y. isimli hastaya, PARKHAYAT Hastanesi Göz Kliniğinde kornea nakli (göz nakli) ameliyatı yapıldı.

SAĞLIK 10.11.2021, 00:07 09.11.2021, 18:55 Haber Merkezi
1482
PARKHAYAT HASTANESİNDE GÖZ NAKLİ YAPILDI
banner12

Hastane doktorlarından Op. Dr. Ali Arslan, PARKHAYAT Göz Sağlığı Merkezi’nde uygulanan tedavilere ilişkin olarak yaptığı açıklamada; “Hastanemizde 4 yıldır göz bankalarından temin ettiğimiz kornea organlarının, nakil ameliyatları için başvuran hastalarımıza nakil işlemini gerçekleştiriyor ve hastaların gözlerindeki (kornea) saydam tabaka problemine göre DMEK-DALK-Penetran-Keratoplasti gibi ameliyat seçeneklerini uyguluyoruz. Ayrıca keratokonus hastalarına cerrahi dışında CCL (Corneal Cross-Linking) tedavisini de yapmaktayız” ifadelerine yer verdi.

PARKHAYAT Göz Sağlığı Merkezi Afyonkarahisar Hastanesinde Prof. Dr. Ümit İnan, Op. Dr. Ali Arslan, Op. Dr. Mustafa Muhterem Ekim ve Op. Dr. Leyla Eryiğit Eroğul, Akşehir Hastanesinde Op. Dr. Mahmut Karadaş ve Kütahya Hastanesinde Doç. Dr. Selçuk Kara, Op. Dr. Nuri Güzel Ayer, Op. Dr. Muhammet Fatih Özdemir’den oluşan ekiplerle, tüm Vitreorenital cerrahi ameliyatları, sarı nokta ve diyabete bağlı göz tedavileri, katarakt hastalarına Premium Akıllı Lens uygulamaları ve kornea nakli dahil olmak üzere tüm göz problemlerinin cerrahi ve tıbbi tedavileri gerçekleştiriliyor.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
11
toz