banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

GEÇİRDİĞİ AMELİYAT SONUCUNDA BOYU 10 CM UZADI

Belinde eğrilik bulunan ve tedavi için Erzincan’dan gelerek Afyon PARKHAYAT Hastanesi’ne başvuran 18 yaşındaki kadın hastanın omurilik şekil bozukluğu, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Celal Özbek Çakır’ın gerçekleştirdiği operasyonla giderildi. Omuriliğin düzelmesiyle ameliyat sonrasında hastanın boyunda 10 cm uzama oldu.

SAĞLIK 16.11.2021, 00:07 15.11.2021, 17:49 Haber Merkezi
1918
GEÇİRDİĞİ AMELİYAT SONUCUNDA BOYU 10 CM UZADI
banner12

Erzincan’dan gelen 18 yaşındaki kadın hasta, belindeki eğrilik sebebiyle yaşam kalitesini etkileyecek şiddette bel ağrısı şikayeti ile Afyon PARKHAYAT Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Celal Özbek Çakır’a başvurdu. Yapılan tahlil ve tetkik sonuçlarının değerlendirilmesinin ardından, skolyoz olarak adlandırılan omurilik şekil bozukluğu, yapılan ameliyatla giderildi. Operasyon sonrasında omuriliğin düzelmesiyle hastanın boyunda 10 cm uzama kaydedildi.

Şifayı PARKHAYAT’ta bulduğunu belirten hasta, geçirdiği operasyona ilişkin olarak; “Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Celal Özbek Çakır’ın operasyonuyla sağlığıma yeniden kavuştum. Belimdeki eğrilik, şiddetli bel ağrıları yapıyordu. Bu yüzden yaşam kalitem günden güne bozuluyordu. Buraya geldim ve tedaviye başladık. Yapılan ameliyatla adeta yeniden doğdum. Şu anda bel ağrılarım ortadan kalktı. Doktoruma ve benimle ilgilenen tüm hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
parçalı az bulutlu