banner8

banner9

banner10

DENETİM VE SEFERBERLİK

Ülke genelinde eş zamanlı olarak koordine edilen denetimler çerçevesinde, Akşehir’de koronavirüs tedbirlerinin uygulanmasına yönelik denetim faaliyetleri gerçekleştirildi. Konya Büyükşehir Belediyesi’nin 31 ilçe için duyurduğu Maske, Mesafe ve Hijyen Seferberliği kapsamında yapılan çalışmadaysa tedbirlere uyulmasının önemi vurgulanırken maske dağıtımı yapıldı.

SAĞLIK 05.09.2020, 00:13 04.09.2020, 18:17 Haber Merkezi
1502
DENETİM VE SEFERBERLİK
banner12

Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Mırçık’ın da katıldığı denetimlerde; kolluk kuvvetleri, salgın tedbirlerine uyulmasının önemini iş yeri sahipleri ve vatandaşlara bir kez daha hatırlattılar. Büyükşehir Belediyesince başlatılan Maske, Mesafe ve Hijyen Seferberliği doğrultusunda Cuma namazı çıkışında yapılan çalışmada da ekipler maske dağıtımında bulundular. Büyükşehir Belediyesi ve Akşehir Belediyesi iş birliğinde yapılan çalışmaya, KOSKİ Daire Başkanı Hüseyin Kürşat Civelekoğlu da eşlik etti.

Muhtarlarla sınırlı görüşme

Akşehir Belediyesi tarafından yapılması daha önce planlanan ve muhtarların katılacağı istişare toplantısı; her türlü toplu etkinlik ve toplantının iptal edilmesi üzerine, mahallelerinde yaşanan sorunları aktarmak isteyen sınırlı sayıda muhtarın, Akşehir Kültür Merkezi’nde Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya taleplerini iletmeleri şeklinde gerçekleştirildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
-7
açık