banner8

banner9

banner28

banner10

BAŞKANDAN VAKA UYARISI

Son günlerde beldede Covid-19 pozitif vaka ve temaslı sayısında ciddi artış kaydedildiğini belirten Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız; şeffaf bir tutum sergileyerek, Belediyenin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla vatandaşları uyardı.

SAĞLIK 11.11.2020, 00:09 10.11.2020, 17:34 Haber Merkezi
2496
BAŞKANDAN VAKA UYARISI
banner12

Salgın sürecinde uyulması gereken tedbirleri hatırlatırken, vaka ve temaslı sayısı konusunda şeffaf bir tutum sergileyen ve belde sakinlerine uyarıda bulunan Başkan Yıldız, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Son günlerde Dereçine’mizde Covid-19 pozitif vaka ve temaslı sayısında ciddi artış olmaktadır. Geçtiğimiz bir hafta içerisinde hiç de olağan olmayan sayıda hasta tespit edilmiş olup çoğalma emareleri göstermektedir. Bu durum böyle devam ederse karantinaya doğru gider. Lütfen maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyalım. Uymayanları uyaralım.

Belediyemizin denetimleri devam edeceği gibi artışlar sebebiyle kolluk güçleri ve sağlık ekiplerinin denetimleri de sıklaşacaktır. Hem sağlığınız açısından hem de ceza yememek adına kurallara uyalım. Maskesiz sokağa çıkmayalım. Mesafeye dikkat edelim. Keyfi ziyaretlerden kaçınalım. Hem kendi hem kasabamızın sağlığını koruyalım.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
8
parçalı az bulutlu