banner8

banner9

banner10

AKŞEHİR DENETLENDİ

Koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, mesafeyi koruma ve yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan “Covid-19 Tedbirleri Denetimler Genelgesi” doğrultusunda Akşehir’de yapılan denetimlerde, Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Serhat Arslan da ekiplerle beraber sahadaydı.

SAĞLIK 20.08.2020, 00:08 19.08.2020, 17:56 Haber Merkezi
3390
AKŞEHİR DENETLENDİ
banner12

İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Akşehir Belediyesi Zabıta Teşkilatı, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerinden oluşan kolluk kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen geniş kapsamlı denetime, ilçede görev yapan kamu kurumlarının yöneticileri de katıldı. Kapsamlı denetim çerçevesinde; giyim mağazaları, lokantalar, marketler, akaryakıt istasyonları, esnaflar, kuaförler, kahvehane ve çay ocakları gibi işyerlerinde incelemelerde bulunuldu.

Kaymakam Kurnaz ve Belediye Başkan Vekili Arslan; esnaf ve vatandaşlara koronavirüs salgını kapsamında alınması gereken önlemler ve uyulması gereken kurallarla ilgili bilgilendirme yaparken, Maske-Mesafe-Hijyen konularında da uyarı ve ikazlarda bulundular.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
sisli