banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

YİNE ANTALYA!

Akşehir Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin, sokak satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik olarak yürüttüğü istihbari çalışmalar kapsamında, 2 kişi gözaltına alındı.

NARKOTİK 11.06.2022, 00:15 10.06.2022, 17:51 Haber Merkezi
2656
YİNE ANTALYA!
banner12

Edinilen bilgiye göre; Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, Konya plakalı bir araçla Antalya’dan Akşehir’e uyuşturucu madde getirileceği yönünde yapılan bir ihbarı değerlendirerek aracı takibe aldı. Antalya yolu Gazi Caddesi üzerinde durdurulan araçta bulunan A.A. ve M.Y. gözaltına alındı. Şüphelilerle birlikte araç da İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği bahçesine getirildi. Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan arama kararı ile araçta ve şüphelilerin üzerinde yapılan aramada; araç içerisinde 2 parça halinde 8 gram metamfetamin uyuşturucu madde ele geçirildi.

Haklarında, “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Suçu ile Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak” suçundan işlem yapılan şüpheliler, Narkotik Bürodan serbest bırakıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
16
açık