banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

OTOBÜSTEKİ YOLCUNUN ÜZERİNDEN UYUŞTURUCU HAP VE HEYKEL ÇIKTI

Akşehir Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri gelen bir ihbar üzerine otobüste bir yolcunun üzerinde arama yaptı. Yapılan aramada uyuşturucu hap ve heykel ele geçirildi

NARKOTİK 28.05.2022, 14:56 Haber Merkezi
2474
OTOBÜSTEKİ YOLCUNUN ÜZERİNDEN UYUŞTURUCU HAP VE HEYKEL ÇIKTI
banner12

Edinilen bilgiye göre; Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin ilçe genelinde uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretini önlemek amacıyla yaptığı istihbarı çalışmalar kapsamında, bir otobüste yolcu olarak bulunan bir şahsın üzerinde uyuşturucu madde olduğu yönünde gelen ihbar üzerine otobüs D-300 uygulama noktasında durduruldu.

Otobüste yolcu olarak bulunan Ferman T. ekipler tarafından gözaltına alındı. Şüphelinin üzerinde yapılan aramada; toplam 10 uyuşturucu hap ile çantasında iki  heykel ele geçirildi.

Şüpheli hakkında “Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak” suçu ile tarihi eser kaçakçılığından işlem yapıldı. Şüpheli işlemlerinin ardından Narkotik Bürodan serbest bırakıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
açık