banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

NARKOTİKTEN EV BASKINI!

Akşehir Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince evinde yapılan aramada, satışa hazır şekilde paketlenmiş bir miktar uyuşturucu madde bulunan şüpheli, gözaltına alındı.

NARKOTİK 17.06.2022, 15:47 Haber Merkezi
1553
NARKOTİKTEN EV BASKINI!
banner12

Edinilen bilgiye göre; Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerinin, sokak satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik yürüttüğü istihbarı çalışmalar kapsamında, evinde uyuşturucu madde olduğu ve uyuşturucu madde sattığı yönünde bilgiler elde şüpheli O.P.’nin evinde, Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan arama kararı ile arama yapıldı. Aramada, satışa hazır şekilde paketlenmiş 10 parça halinde 2 gram eroin ile toplam 8 uyuşturucu hap ele geçirildi.

Şüpheli O.P.; “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Suçu ile Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak Suçundan” hakkında yapılan işlem sonrasında Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edildi.  Şüpheli, çıkarıldığı mahkeme tarafından, denetimli serbestlik tedbiri ile serbest bırakıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
16
açık