banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

KAÇMAYA ÇALIŞTILAR DOĞRUGÖZ KAVŞAĞINDA ENSELENDİLER

Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ve Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri Gazi Mahallesi Yalvaç Caddesi üzerinde uygulamadan kaçmaya çalışan şüphelilerin araçlarında, 2 gram eroin ele geçirildi.

NARKOTİK 28.06.2022, 00:14 27.06.2022, 17:37 Haber Merkezi
1552
KAÇMAYA ÇALIŞTILAR DOĞRUGÖZ KAVŞAĞINDA ENSELENDİLER
banner12

Edinilen bilgiye göre; Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ve Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri Gazi Mahallesi Yalvaç Caddesi üzerinde uygulama yaptığı sırada Ankara plakalı bir araç dur ihtarına uymayarak kaçtı. Kovalamaca sonucu Ankara plakalı araç Doğrugöz yol kavşağında yakalandı. Araçta bulunan Ali A. Ve Akın K. gözaltına alındı.

Şüpheliler ile araç İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği bahçesine getirildi. Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığından alınan arama kararı ile araçta ve şüphelilerin üzerinde arama yapıldı. Yapılan aramada araç içerisinde 2 gram eroin uyuşturucu madde ele geçirildi. Her iki şüpheli hakkında da Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak Suçundan işlem yapıldı. Şüpheliler haklarında yapılan işlemlerinin ardından Narkotik bürodan serbest bırakıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
26
açık