banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

SEHPA UÇURDU, KAFAYA KILIÇ SOKTU

Akşehir Belediyesi tarafından ‘Akşehir’de Ramazan Bir Başkadır’ başlığı ile düzenlenen eğlence programı etkinlikleri arasında yer alan sihirbaz gösterisi, vatandaşlar ve çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.

Kültür Sanat 18.04.2022, 00:10 17.04.2022, 17:30 Haber Merkezi
735
SEHPA UÇURDU, KAFAYA KILIÇ SOKTU
banner12

Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliklerde Tuzsuz Deli Bekir ve İbiş, Karagöz Hacivat ve Meddah gösterileri yer alırken, bu hafta sergilenen sihirbaz gösterisinde uçan sehpa ve kafaya kılıç sokma illüzyonları, izleyenlerin nefesini kesti. Yine sihirbaz tarafından yapılan baloncuk gösterisi de özellikle çocukların keyifli dakikalar geçirmesini sağladı. Programında çocukları ve vatandaşları da şovuna dahil eden sihirbazın davetine katılanlara, Akşehir Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Programı Akşehirli miniklerle birlikte izleyen Belediye Başkanı Salih Akkaya; bu tür etkinlikleri devam ettireceklerini belirterek, özellikle çocuklarda Ramazan bilincini oluşturmak ve eski güzel Ramazan geleneğini yaşatmak adına bu tür programların önemli olduğuna dikkat çekti.

Programlarda çocuklar için sandalye kapma yarışması ve dans gösterileri de yapılırken katılımcılara pamuk şeker ve patlamış mısır ikramında bulunuldu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
22
açık