banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

ÖDÜL VE HEDİYELER DAĞITILDI

Akşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayı kapsamında düzenlenen “Akşehir Hatimlerde Buluşuyor” ve “Üç Gün Oruç Sizden Hediyesi Bizden” etkinliklerinin ödül töreni yapıldı.

Kültür Sanat 20.05.2022, 00:10 19.05.2022, 19:25 Haber Merkezi
303
ÖDÜL VE HEDİYELER DAĞITILDI
banner12

Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde; “Akşehir Hatimlerde Buluşuyor” etkinliğine katılan ve çekilen kurada kazanan 25 kişiye Kur’an-ı Kerim, 10 kişiye Tefsir, 1 kişiye dizüstü bilgisayar, 3 kişiye bisiklet, 2 kişiye tablet ve 20 kişiye de Akşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne yapılacak kayıtta yüzde 50 indirim hediye edildi. “Üç Gün Oruç Sizden Hediyesi Bizden” etkinliğine katılan ve çekilen kurada kazanan 7-10 yaş arasındaki 100 çocuğa da akıllı saat hediyeleri verildi.

Hediye dağıtımı öncesinde bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Ahmet Müjdeci, Ramazan ayının en güzel özelliklerinden birisinin de Kuran-ı Kerim’in hatmedilmesi olduğunu ifade ederek, Ramazan’ın daha manalı geçmesi ve çocukların oruca alıştırılması adına yapılan etkinliklerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da yaptığı konuşmada; Ramazan ayı boyunca Akşehir Belediyesi’nin yaptığı etkinlikler ve sosyal yardımlar hakkında bilgi paylaşırken, etkinliklere gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Akkaya; “Akşehir Hatimlerde Buluşuyor” projesine desteklerinden dolayı İlçe Müftüsü Ahmet Müjdeci’ye teşekkür etti.

Ödül programına; Akşehir Kaymakamı İsmail Küreci, Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı, İlçe Protokolü, ödül kazanan talihliler ve veliler katıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık