banner8

banner9

banner28

banner10

MÜFTÜLÜKTEN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK YARIŞMALAR

Akşehir Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik ödüllü kitap yarışması ile üniversite öğrencilerine yönelik kısa metrajlı film yarışması düzenlendi. İlkokul öğrencileri için de “Günlüğünü Doldur Getir, Hediyeni Götür” etkinliği gerçekleştirilecek.

Kültür Sanat 16.04.2021, 00:09 15.04.2021, 16:39 Haber Merkezi
517
MÜFTÜLÜKTEN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK YARIŞMALAR
banner12

Ortaokul öğrencilerinin Kardeş Şehirler Serisi’nden 3 kitabın, lise öğrencilerinin ise “Olma Yolunda” isimli kitabın kritiğini yaparak katılacakları etkinlikte, Kahoot uygulaması üzerinden yapılacak sınav sonunda birinci olan öğrenciye kablolu kulaklık, ikinciye akıllı bileklik, üçüncüye de sırt çantası hediye edilecek.

Yarışmanın kaynak eserleri, bugün itibariyle Müftülükten temin edilebiliyor. Kitaplar, ilk 100 kişiye ücretsiz olarak verilecek. İlkokul öğrencileri için düzenlenen ödüllü etkinliğe katılmak isteyen öğrenciler de günlüklerini Müftülükten temin edebilecekler.

Üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen kısa metrajlı film yarışmasına katılacak filmlerin teması, “Şifa Ayı Ramazan” olarak belirlendi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
15
açık