banner8

banner9

banner28

banner10

HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI KUTLANDI

MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün bu yıl ilk kez uyguladığı “1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce gerçekleştirilen etkinlikler çerçevesinde Yunak Halk Eğitimi Merkezi ve KOMEK işbirliğinde düzenlenen sergi, ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı.

Kültür Sanat 07.06.2021, 00:07 06.06.2021, 18:58 Haber Merkezi
1005
HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI KUTLANDI
banner12

KOMEK binasında açılan ve yıl boyunca yürütülen faaliyetlerin adeta bir özeti olan sergide; el sanatları, yağlı boya, pastel boya ve kara kalem çalışması resimler, rölyef, örgü, amigurumi oyuncak tekniği ve giyim üretim teknikleri branşlarında, kursiyerlerin el emeği göz nuru eserleri, sergiyi gezenlerin beğenisine sunuldu.

Ürünlerin yer aldığı teşhir salonlarını gezen Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; açılan kurslardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kursiyerlerin Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nı kutladı. Ziyarete, İşcan’ın yanı sıra; Şube Müdürleri Muhammed Ali Tokdemir ve Abdullah Tunçez, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Akkaya, KOMEK Müdürü Ekrem Varol, öğretmenler, usta öğreticiler ve kursiyerler katıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
9
parçalı az bulutlu