banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

GENÇLER FATMA TURGUT’LA COŞTU

Akşehir Belediyesi tarafından Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen konser, ünlü pop rock sanatçısı Fatma Turgut’u Akşehirli gençlerle buluşturdu. Akşehir Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen konseri binlerce kişi izlerken, yer bulamayanlar konseri dışarıdan dinledi.

Kültür Sanat 18.05.2022, 18:20 18.05.2022, 18:20 Haber Merkezi
2199
GENÇLER FATMA TURGUT’LA COŞTU
banner12

Konser öncesi Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran binlerce kişiyi hareketli müzikleri ve dans şovları ile coşturan ünlü Sunucu ve Showman Doğukan Alsay, geceye ayrı bir renk kattı. Olağanüstü performansıyla muhteşem bir konsere imza atan Fatma Turgut da konseri boyunca en sevilen şarkılarını coşkulu kalabalık eşliğinde söyledi.

Küs olan sevgilileri telefonla barıştırmak istedi

Konser alanını dolduran gençlerle de sohbet eden Fatma Turgut; “Aranızda sevgilisi ile küs olan var mı?” diye sordu. El kaldıran kişiler arasından sevgilisi ile küs olduğunu söyleyen bir genç kızın cep telefonunu sahneye alan Fatma Turgut, erkek arkadaşını görüntülü aradı. Fatma Turgut; “Merhaba, ben Fatma Turgut. Akşehir’de arkadaşlara beraberiz” diyerek konser alanını dolduran binlerce kişiyle birlikte “Değmesin Ellerimiz” şarkısını söyleyerek genç kızın sevgilisine dinletti.

Konser sonunda sanatçıya bir plaket takdim eden Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, gençlerin ülkenin geleceği olduğunu kaydederek; “Gençler için ne yapılsa az” dedi. Başkan Akkaya, bu yıl yapılacak Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında, birbirinden değerli sanatçının Akşehir’de konser vereceğinin de müjdesini paylaştı. Daha sonra Showman Doğukan Alsay; binlerce seyircinin cep telefonu ışıklarını yaktırıp hep bir ağızdan “Bir Şarkısın Sen” isimli şarkıyı, sahnede beklettiği Akkaya ve Fatma Turgut için söyletti.

Konser sonunda Sunucu ve Showman Doğukan Alsay, bir after parti yapıp konser alanını dolduran gençleri hareketli müziklerle dans ettirdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık