banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKKAYA: FABRİKA AYARLARIMIZA DÖNDÜK

Akşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Kitap Fuarı kapsamında Akşehir’e gelen ve okurları için kitaplarını imzalayan Yazar ve TV Programcısı Bekir Develi, stand up tarzında bir de söyleşi gerçekleştirdi.

Kültür Sanat 16.05.2022, 00:12 15.05.2022, 16:46 Haber Merkezi
938
AKKAYA: FABRİKA AYARLARIMIZA DÖNDÜK
banner12

İmza etkinliğine vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Bekir Develi, Akşehir Kültür Merkezi’ndeki söyleşi programında; teknolojinin hayatımıza etkileri, aile yapısı, çocuk yetiştirme ve sosyal medyanın etkilerini konu edindi. Gençlerin ve çocukların kendi milli kahramanlarımızı tanımadığını, birçok yabancı yıldız ve kahramana özendiğini söyleyen Develi; “Çocuklarımız Ömer Halisdemir, Fethi Sekin, Hezarfen Ahmet Çelebi gibi değerlerimizi bilmeden boşluk içerisinde büyüyor” dedi. Türkiye’de birçok önemli ve değerli insanın gençlere, çocuklara, insanlara ulaşmadan hayatını kaybettiğini, yitip gittiğini anlatan konuk yazar; sosyal medya sayesinde bazı değerli insanların gençlere ve çocuklara ulaşabildiğini, aşırıya kaçmamak kaydıyla sosyal medyanın yararlı olduğunu da ifade etti.

Develi’nin, başından geçen olayları aktardığı bölümde katılımcıların kimi zaman güldükleri kimi zaman da hüzünlendikleri gözlendi. Söyleşide anlatılanlarla silkelendiklerini ve adeta fabrika ayarlarına döndüklerini ifade eden Belediye Başkanı Salih Akkaya; Yazar ve TV Programcısı Bekir Develi’ye bir plaket takdim etti.

Etkinliğin ardından Tuzlukçu Kaymakamı İsa Bertan, Başkan Akkaya ve Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ile birlikte Nasreddin Hoca Evi’ni ziyaret eden Bekir Develi, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınla takipçilerine Nasreddin Hoca Evi’ni tanıttı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
açık