banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

BÜFE, DÜĞÜN BAHÇESİ, KAFE, RESTORAN BİR ARADA

İstasyon Mahallesi’nde bulunan, mülkiyeti ve tasarrufu TCDD’ye ait olan; bin 245 m2 açık, 62 m2 kapalı olmak üzere toplam bin 307 m2 alana sahip taşınmaz, kapalı teklif usulüyle yapılacak ihale ile “Büfe, Düğün Bahçesi, Kafe ve Restoran” olarak kullanılmak üzere kiralanacak.

İHALE 21.02.2022, 00:11 Haber Merkezi
3671
BÜFE, DÜĞÜN BAHÇESİ, KAFE, RESTORAN BİR ARADA
banner12

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’na ait taşınmazın, KDV hariç aylık 3 bin 629 Lira 79 Kuruş muhammen bedel üzerinden kapalı teklif usulü ile kiralanmasına yönelik ihale, 8 Mart 2022 Salı günü saat 14:00’da; Ali Çetinkaya Mahallesi, Silo Yolu Caddesi, Afyonkarahisar adresinde bulunan 7. Bölge Müdürlüğü’nde yapılacak.

Geçici teminat bedelinin 6 bin Lira olarak belirlendiği ihaleye ait ilan; Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediye Başkanlığı, Akşehir Gar Şefliği ilan panolarında ve www.tcdd.gov.tr internet adresinde, İhale Şartnamesi ise TCDD 7. Bölge Emlak Servis Müdürlüğü-Afyonkarahisar’da ücretsiz olarak görülebiliyor.

İhaleye katılmak isteyenlerin, ihale dosyasını en geç ihale gün ve saatine kadar TCDD 7. Bölge Müdürlüğü Taşınmaz İhale Komisyonuna teslim etmeleri gerekiyor. İhaleye katılmak için posta ile yapılan teklifler geçerli olurken, gerek posta ile gerekse elden süresi içinde yapılmayan, ihalenin esasını değiştirecek nitelikte belgeleri eksik olan müracaatlar kabul edilmeyecek.

Kiralanacak taşınmaza TCDD’nin ihtiyacı olması veya taşınmazın yeniden değerlendirilmesi halinde, yapılacak tebligata müteakip en geç 2 ay içinde şartsız ve nizasız tahliye şartı bulunan ihaleye tek katılımın olması halinde, pazarlık yöntemi uygulanacak.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
19
parçalı az bulutlu