banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

BARO TEMSİLCİLİĞİNDEN AÇIKLAMA

Konya Barosu Akşehir Temsilcisi Avukat Barış Tören, dün akşam saatlerinde Avukat Asilcan Tuzcu’ya yönelik olarak gerçekleşen bıçaklı saldırıya ilişkin yazılı bir açıklamada bulundu.

HUKUK 16.10.2020, 14:54 Haber Merkezi
3803
BARO TEMSİLCİLİĞİNDEN AÇIKLAMA
banner12

Tören’in, Akşehir Müzaheret Başkanlığı adına yaptığı açıklama şöyle:

“Dün akşam (15.10.2020) saat 19:00 sıralarında, sevgili genç meslektaşımız Avukat Asilcan Tuzcu, kimliği belirsiz fail veya failler tarafından silahlı saldırıya uğramıştır. Akşehir Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalesinin ardından Konya Necmettin Erbakan Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ameliyata alınan meslektaşımızın tedavisi halen devam etmektedir.

Konya Barosu ve Akşehir’deki avukat meslektaşlarımız adına menfur saldırıyı ve saldırganları kınıyoruz. Kimliği henüz belirlenemeyen fail veya faillere ilişkin gerekli araştırma ve soruşturmalar, Akşehir Cumhuriyet Başsavcılığı ve Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından titizlikle yürütülmektedir. Olayla ilgili gerek Konya Barosu gerek Akşehir Müzaheret Başkanlığı olarak fail veya faillerin en kısa sürede yakalanması ve soruşturma işlemlerinin yürütülmesi için sürecin yakından takipçisi olacağız.

Meslektaşımızın en yakın zamanda sağlığına kavuşmasını ve aramıza katılmasını temenni ediyoruz.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık