banner8

banner9

banner10

ZURİCH SİGORTA'DAN SARAÇ'A SİGORTA JESTİ

5. Para Teakwondo Dünya Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan Akşehir Nasreddin Hoca Teakwondo Spor Kulübü sporcusu Mehmet Sami Saraç’a

GÜNDEM 04.07.2014, 09:44 04.07.2014, 09:44
5
ZURİCH SİGORTA'DAN SARAÇ'A SİGORTA JESTİ
banner12
5. Para Teakwondo Dünya Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan Akşehir Nasreddin Hoca Teakwondo Spor Kulübü sporcusu Mehmet Sami Saraç’a, Zurich Sigorta tarafından Ferdi Kaza Sigortası yapıldı.


color:#333333;background:white;mso-fareast-language:TR">Akgüneş Sigortacılık Ltd.Şti yetkilileri Soner Duran ve İbrahim Duran, “Türk gençlerinin böyle yeteneklerle başarılarını dünya çapında duyurmaları özellikle de kendi yöremizden böyle gençlerin çıkması çok güzel bir olay. Biz bu gençlerimize ne kadar önem verirsek başarıya ulaşmalarına katkıda bulunmuş oluruz. color:#333333;mso-fareast-language:TR"> İşte bu yüzden her kesimin ilgilenmesi ve önemsemesi  ilkesini Akgüneş Sigortacılık hizmetleri Ltd.Şti. olarak bizler de daha öncelerini yaptığımız gibi bu gençlerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz” dedi.


TR">            Akdeniz Bölge Acenteler sorumlusu Emru Akbulut ise TR">5. Para Teakwondo Dünya Şampiyonası’nda 2. kez Dünya Şampiyonu olan Mehmet Sami Saraç'ı Zurich Sigorta tarafından ferdi kaza sigortası yaptıklarını ifade etti.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
12
açık