banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

ZABITADAN STOK VE FİYAT KONTROLÜ

Akşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin; başta sıvı yağ olmak üzere stokçuluk ve fahiş fiyatlandırmanın önüne geçmek için ilçe genelindeki süpermarketlerde denetimler gerçekleştirdiği bildirildi.

GÜNDEM 11.03.2022, 00:15 10.03.2022, 18:34 Haber Merkezi
1533
ZABITADAN STOK VE FİYAT KONTROLÜ
banner12

Konuya ilişkin açıklamada; yapılan denetimler sırasında Zabıta ekiplerinin yağ stok durumları ve satış miktarları hakkında bilgi alarak etiket ve kasa fiyatlarını kontrol ettikleri, bazı marketlerde ayçiçek yağı raf fiyatı ile kasa fiyatının farklı olması ve bazı marketlerde de aynı ürün için çift etiket bulunması nedeniyle işlem yapılarak tutanak tutulduğu bilgisine yer verildi.

Denetimlerde karşılaşılan tüm olumsuzlukların Ticaret İl Müdürlüğü’ne tutanakla iletileceği öğrenilirken, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da konuya ilişkin açıklamasında; “Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için denetimlerimizi sürdüreceğiz. Stokçuluk için marketlerin depoları da kontrol ediliyor. Akşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olacağız” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu